Фурнітура не металева для пам’ятників
                     Фурнітура композитна для пам’ятниківрозп’яття, лики, хрести, ангели, рамки і обрамлення для фото-кераміки, орнаменти, прикраси, барельєфи тощо. Виготовляється методом художнього лиття з особливого виду композиту на основі епоксидних смол. Вироби містять в собі арматуру, тому мають високу міцність. Стійкість до атмосферного впливу обумовлює зовнішнє покриття спеціальним глянсовим лаком (у тому числі і задня сторона), який, крім цього, надає виробу схожість з бронзовою скульптурою.
Таким чином, перевага над металевими виробами з бронзи або інших металів є:
1) низька собівартість, а отже і ціна.
2) краща стійкість до корозії в умовах навколишнього середовища (мороз, вітер, вода, сонце та інше).
3) не представляє цінності для вандалів – збирачів металів.
Недолік – поки нам не вдається відтворити колір полірованого золота або хрому (білого металу), але покриття під золото і срібло нічим не відрізняється від натурального сусального покриття.
Всі наші роботи авторські! Ми не знімаємо прямі копії і не використовуємо за моделі виробу інших підприємств – це справа честі. Ми з повагою ставимося до чужої праці, цінуємо художній талант інших і вимагаємо подібного ставлення до себе.
                      Над моделями працюють художники фахівці комп’ютерної 3D графіки, професійні скульптори і гравери. За таким моделям робляться силіконові форми. У них і заливається композит, з дотриманням усіх технологічних норм. Використовується арматура з оцинкованого дроту і монтажною сітки, щоб вийшло виріб не потріскалася і мало гідний вигляд. Після заливки вироби просихають протягом 3 діб і більше. Потім покриваються 4-ма шарами різних фарб і лаків для додання зовнішнього вигляду і захисту від впливу навколишнього середовища. Композит сам по собі досить стійкий до негоді, але під такою кількістю шарів лаку виріб буде практично вічним. Нами були проведені випробування на морозостійкість і на стійкість на перепад температур, що підтвердило гарантії виробника  сумішей німецькою якістю, яку ми використовуємо. Виробник лаків гарантує відмінну атмосферостійкість і стійкість з ультрафіолетового випромінювання. Ми не використовуємо дешеві суміші та лаки сумнівної якості, ми не економимо на Вашому довірі до нас. Фактично, гарантія повинна становити від 50 до 100 років, а то і вище. Як ви розумієте, перевірити це практично ми не можемо. Тому, теоретично з урахуванням  гарантій  виробників всіх інгредієнтів, наша повинна становити не менше 30 років.