Про нас

Вибачте, сайт знаходиться на стадії розробки.
Ще за часів Радянського Союзу, на базі військового заводу «Позитрон» в місті Івано-Франківськ, група однодумців робила під замовлення сувеніри для високопоставлених гостей: макети заводів, кораблів, медалі, значки та інші сувеніри. Як наслідок вони об’єдналися в кооператив «Кристал», що працює і донині. Неодноразово вигравали всеукраїнський тендер на виготовлення медалей і значків для Міністерства молоді та спорту України. Наша продукція відправляється на міжнародні змагання до Росії та країн Євросоюзу (Італія, Франція, Чехія, Польща та ін). Зробленими у нас медалями нагороджують на змаганнях, які проводять всесвітньо відомі спортсмени та бізнесмени України.
*************
Працюємо по-старому. Спочатку робимо матриці. Над їх виготовленням працюють одні з кращих граверів-художників нашого краю, а може і всієї України. Розрізняють два способи виготовлення матриць. Перший спосіб – найбільш дороговартісний і трудомісткий, він дозволяє отримати виріб бездоганної якості. Спочатку робиться майстер-пуансон в сирому (не загартованому) металі – позитив майбутнього виробу. Після цього його загартовують в особливих умовах, щоб не пошкодити рельєф. За допомогою нього отримують матрицю (негативну форму) методом тиснення, знову ж таки в сирому металі, а тоді знову закаляємо. І тільки потім чеканимо на пресі медалі, значки або іншу продукцію. Другий спосіб позбавляє від необхідності робити майстер-пуансон та зайвої закалки. Робиться позитив вироба, за допомогою якого отримують негативну матрицю в попередньо загартованому металі на спеціальному обладнанні. Цей спосіб є найбільш оптимальним у відношенні ціна/якість, також відрізняється і термінами виконання, тому і є найбільш затребуваним.
*************
Якщо Вас зацікавила наша продукція телефонуйте нам, відправляйте свої ескізи в будь-якому графічному форматі. Якщо є векторні первинники надсилайте їх, позаяк ми усе одно працюємо з вектором. Ціни на сайті орієнтовні, тому продукція на замовлення спочатку розглядається і тоді обговорюється остаточна ціна. Є також магазин цін на продукцію, проте слід врахувати, що ми виробники і не працюємо на склад. Тому нам потрібно деякий час, щоб заповнити тираж.